KONST / Litografier / Färglitografier 10884303
nr 1088 4303
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st. Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Stockholm, numrerade och signerade, motivet: 34x45
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:19:04
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant